• Wpisów: 28
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 122 dni temu, 22:30
  • Licznik odwiedzin: 2 826 / 799 dni
 
jumpingtrees
 
jwnvfevbgihe: Są takie miejsca i są tacy ludzie, którzy skłaniają do przemyśleń.
Co jakiś czas w życiu przychodzi moment, kiedy trzeba się zatrzymać i pomyśleć.
Spotkanie w gronie dawnych przyjaciół, ludzi, których znam od dziecka jest właśnie momentem, w którym powiedziałam sobie STOP. Czas pomyśleć.
Czy aby na pewno każda z nas ma inne priorytety? Jedna myśli o ślubie, zaprasza na niego gości, druga zakochuje się po uszy. Kolejna chyba pierwszy raz spotkała kogoś, z kim będzie szczęśliwa. Niektóre z nas mają szczęśliwe związki, niektóre przelotne znajomości. Połowa pracuje i próbuje sprostać dorosłemu życiu, połowa żyje z dnia na dzień.
Nie znaczy to, ze każda z nas od życia oczekuje czegoś innego. Nie oznacza to, że każda poszła w swoją stronę. Wszystkie chcemy czerpać z życia ile się da, ale tez chcemy kochać i być kochane. Niektóre znalazły miłość, niektóre wciąż na nią czekają.
Mam cudownego chłopaka. Pierwszego, z którym czuję się niesamowicie. Nie boję się niczego, gdy jest obok, nie wstydzę się niczego. Gdy mnie przytula to czuję się najważniejsza na świecie. Gdy dojeżdżam od niego to płaczę jak bóbr w drodze, chociaż nigdy mu tego nie mówię- nie lubię jak jest smutny.
To wszystko jednak nie znaczy, że nie chcę czerpać z życia. Nie zamykam się z nim w domu, nie odkładam na nasz wspólny dom. Żyję. Żyję i kocham to życie.
Nadal jesteśmy takie same.
Nadal tak samo podobne, choć na pierwszy rzut oka całkowicie inne.


Fajnie was mieć, mimo wszystko.

Nie możesz dodać komentarza.