• Wpisów: 28
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 122 dni temu, 22:30
  • Licznik odwiedzin: 2 826 / 799 dni
 
jumpingtrees
 
jwnvfevbgihe: 7.

Zobaczyłam mojego idola na scenie. Popłakałam się trzy razy, najpiękniejszy dzień w moim życiu!

Szykuje się ciężki czas, masa zaliczeń, co oznacza multum nieprzespanych nocy, hektolitry kawy i milion wypalonych papierosów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i obejdzie się bez poprawek we wrześniu.Zbyt długo dusiłam w sobie uczucia. Na tyle długo, że teraz, kiedy zostały wypowiedziane czuję się, jakbym narodziła się drugi raz. Wiem, że teraz będzie już dobrze. Najciężej było to powiedzieć, pracować nad tym będzie o wiele lżej.

Dzisiaj jest jeden z gorszych dni. Mam wrażenie, że znowu  żle się ze mną dzieje. Muszę znów to przeboleć. Czuję, że każda część mnie krzyczy! Zbyt wiele decyzji podjętych pochopnie. Znów dają o sobie znać koszmary z przeszłości. Mam ochotę przeprosić przede wszystkim rodziców, że byłam złą córką, brata, że nie jestem dla niego wzorem tak, jak to planowałam. Powiedzieć moim przyjaciołom, że żałuję tych chwil, w których nie dałam z siebie wszystkiego. Każdemu z byłych chłopaków wytłumaczyć, iż naprawdę chciałam być zawsze najlepszą dziewczyną.

Powiedzieć ci, że zdaję sobie sprawę z tych wszystkich krzywd, które ci wyrządziłam. Najgorsze jest to, że naprawdę nie mogę zagwarantować poprawy. Będzie dobrze kilka dni, a później coś znowu się zmieni w mojej głowie. Przepraszam.


To po co tu żyję to muzyka. To wszystko, czego potrzebuję.

Nie możesz dodać komentarza.